Návrhy kompletních interiérů

Interiér je prostor, ve kterém žijeme, pracujeme i relaxujeme. Proto je velmi důležité navrhnout ho tak, abychom se v něm za všech okolností cítili dobře. Kvalita prostředí, v němž se pohybujete, ovlivňuje výslednou kvalitu a spokojenost vašeho života. S návrhem kompletního interiéru od profesionála je to jako s opravou auta. Auto si také můžete opravit sami, ale nemusí vás dovézt tam, kam potřebujete. Stejné je to i s návrhem bytového interiéru. Také ho můžete zvládnout sami a bude nějak fungovat. Ale nemusí splnit všechny požadavky a možnosti, které váš prostor nabízí.

Výhody návrhu kompletního interiéru

Výhodou návrhu kompletního interiéru je jeho celistvost, propojení a barevné sladění. Zkušený návrhář vás nejprve nechá mluvit, aby se od vás dozvěděl vaše požadavky, poznal vaše priority, vkus a potřeby. Pouze z osobního kontaktu a rozhovoru může nejlépe poznat, co opravdu potřebujete. Díky této diskuzi si udělá představu o tom, co budete potřebovat, jak by to mělo vypadat, jaké barvy, uspořádání apod. Nebojte se přinést si s sebou návrhy, které vás někde zaujaly. Vše, co návrháři interiéru sdělíte a ukážete, usnadňuje a urychluje práci s návrhy interiéru.

Realizace kompletního interiéru. Zde kuchyň a obývací stěna.

Kuchyň a obývací stěna realizovaná v rámci dodávky kompletního interiéru.

Návrh interiéru musí být promyšlený. Bude tvořit jeden funkční a estetický celek, jehož jednotlivé části na sebe budou navazovat a odkazovat na sebe navzájem. Je potřeba sladit barvy a materiály, které se pak objeví ve více místnostech. Takto sladěný celek při užívání působí na uživatele příjemným pocitem a zvyšuje uživatelský komfort bydlení.

Vestavěná skříň s panotvými dveřmi s bezúchytkovým otevíráním.

Vestavěná skříň s pantovými dveřmi s bezúchytkovým otevíráním, realizovaná v rámci kompletního interiéru.

Velmi důležité je udělat kvalitní návrh hned na začátku: vybavení vašich prostor. Pokud se někdo rozhodne vybavit si dům, byt či kancelář postupně a řekne si „zatím sem dám skříň, stůl, botník a pak to nějak doladíme“, tak hrozí riziko, že se interiér už nezvládne tak dobře navrhnout. Případně bude dojde k ústupkům a kompromisům při návrzích, a to sníží kvalitu celého návrhu.

Velkou výhodou je, když interiér navrhuje firma, která ho pak i realizuje. Nestane se tak, že někdo navrhne řešení, které není technicky proveditelné. Nebo navrhne řešení, které je složitě proveditelné a následně stojí násobně více peněz. Zaměstnanci jedné firmy už vědí, jaká řešení jsou vhodná a proveditelná, a to urychluje a zlevňuje celou realizaci kompletního interiéru. Bohužel se celkem často stává, že nezávislí designeři navrhují krásné interiéry a na pohled hezká řešení, která však není možné realizovat, nebo je lze realizovat velmi těžko kvůli vysokým finančním nákladům.

3D vizualizace interiéru

Samozřejmostí by mělo být, že společnost, která kompletní interiér navrhuje, vám poskytne vizualizace ve vysoké 3D kvalitě. Jen s kvalitní vizualizací si dokážete dobře představit svůj prostor jako celek. Občas se stává, že neprofesionální studia dodají zákazníkům jednoduché 2D obrázky jednotlivých skříní a nábytku, které zdaleka barevně neodpovídají reálným barvám materiálů, dají vám několik papírů s jednotlivými kusy nábytku a řeknou vám, že si to přece pak už nějak představíte. Toto bohužel nefunguje. Člověk, který si prakticky jednou v životě nechává vybavit byt, dům či kancelář, obvykle není schopen si ve své mysli pospojovat nábytek k sobě a vše si představit společně. Proto je velmi důležité požadovat po dodavatelské firmě kvalitní 3D vizualizaci, kde bude kompletní interiér zobrazen jako celek a dekory materiálů budou odpovídat reálným barvám a dekorům.

Postel, skříň, pracovní stůl a obložení stěn na míru.

Studentský pokoj z dodávaného kompletního interiéru.

Návrh kompletního interiéru některé společnosti zpoplatňují, některé ho zákazníkům nabízejí zdarma. Společnost intery-nábytek, s.r.o., ho svým zákazníkům nabízí zdarma. Máme tým profesionálních návrhářů, kteří mají mnoho zkušeností a dokáží navrhnout interiér zákazníkovi na míru s přihlédnutím k jeho osobním požadavkům a aktuálním módním trendům.

Nezapomeňte se také přesvědčit, zda firma, se kterou chcete spolupracovat, má již nějaké zkušenosti. Vždy se ptejte na reference a chtějte vidět provedené realizace.

Pokud máte zájem o naše služby,vyplňte náš poptávkový formulář nebo nám napište na e-mail: info@intery-skrine.cz. Sami uvidíte, že naše ceny jsou příznivé a přístup profesionální.