Materiály, výplně, doplňky

Materiály pro výrobu vestavěných skříní.

Lamino

K výrobě vestavěné skříně se nejčastěji používá laminovaná dřevotřísková deska. Její výhodou je pevnost, tvarová a barevná stálost i velký počet různých dekorů.

Dýhované materiály pro výrobu vestavěných skříní.

Dýha

Pro ty zákazníky, kteří mají rádi přírodní materiály, vyrobíme vestavěnou skříň z dřevotřískové desky potažené dýhou nejrůznějších dřevin.

Rámy posuvných dveří vestavěných skříní.

Rámy dveří

Rámy posuvných dveří vestavěné skříně a pojezdový systém je jednou z nejdůležitějších součástí vestavěných skříní. Pojezdový systém musí bez chyby fungovat, proto používáme systémy od renomovaných a prověřených evropských dodavatelů.

Výplně dveří posuvných dveří vestavěných skříní.

Výplně dveří

Výplň posuvných dveří mohou tvořit jak laminované desky v nejrůznějších dekorech, tak dýhované dřevotřískové desky. Kdo má rád luxusní a elegantní vzhled, ten sáhne po výplních z barevně lakovaného skla Lacobel, Lacomat nebo Matelac. Oblíbenou výplní jsou zrcadla, především proto, že opticky zvětšují prostor. Zákazníci, kteří mají rádi individuální styl, mohou využít výplně DesignGlass.

Potištěné sklo DesignGlass pro nábytek na míru.

DesignGlass

DesignGlass je čiré sklo s fólií s natištěným motivem na zadní straně. Dá se použít jak na výplně dveří, tak i jako dekoraci do bytu. Pokud budete chtít, dodáme vám i samotné sklo.

Rohová vestavěná skříň s pantovými dveřmi a pracovním stolem

Úchytky

I když je stále více populární bezúchytkové otevírání TIP-ON, úchytky jsou ve většině případů nedílnou součástí pantových dveří a zásuvek. Vhodně zvolená úchytka dokáže oživit vzhled skříně, případně „rozbít“ velké plochy.

Doplňky pro nábytek na míru.

Doplňky

Všechny vestavěné skříně mohou být vybaveny nejrůznějšími doplňky, které zpříjemní její využívání. Zde se můžete podívat, jaké pomocníky si lze do vaší vestavěné skříně pořídit.