Materiály

Materiály

Materiály vestavěných skříní

Lamino

K výrobě vestavěné skříně na míru se nejčastěnji používá laminovaná dřevotřísková deska. Její výhodu je pevnost, tvarová a barevná stálost a vysoký počet různých dekorů.

Materiály vestavěných skříní

Dýha

Pro ty zákazníky, kteří mají rádi přírodní materiály, je možné zhotovit vestavěnou skříň z dřevotřískové desky potažené dýhou nejrůznějších dřevin.

Rámy vestavěných skříní

Rámy dveří

Rámy posuvných dveří vestavěné skříně a pojezdový systém je jednou z nejdůležitějších součástí vestavěných skříní. Je potřeba aby pojezdový systém dveří fungoval 100%, proto používáme systémy od renomovaných a prověřených evropských dodavatelů.

Materiály vestavěných skříní

Výplně dveří

Výplň posuvných dveří vestavěné skříně mohou tvořit jak laminované desky v nejrůznějších dekorech, tak dýhované dřevotřískové desky. Kdo má rád luxusní a elegantní vzhled, ten sáhne po výplních z barevně lakovaného skla Lacobel, Lacomat či Matelac. Oblíbenou výplní jsou zrcadla, jelikož opticky zvětšují prostor. Zákazníci, kteří mají rádi individuální styl, mohou využít výplně DesignGlass.

Materiály vestavěných skříní

DesignGlass

DesignGlass je čiré sklo, na kterém je na zadní straně nalepena folie s natištěným motivem. Designglas je možné použít jak na výplně dveří, tak i jako dekoraci do bytu. Pro naše zákazníky umíme dodat i samotné sklo DesignGlass.

Materiály vestavěných skříní

Úchytky

I když se stává stále více popolární bezúchtykové otevírání TIP-ON, úchtyky jsou ve většině případů nedílnou součástí pantových dveří a zásuvek. Vhodně zvolená úchtka dokáže oživit vzhled skříně, případně „rozbít“ velké plochy.

Materiály vestavěných skříní

Doplňky

Všechny vestavěné skříně mohou být vybaveny nejrůznějšími doplňky, které zpříjemní její využívání. Zde se můžete podívat, jaké pomocníky si můžete do vaší vestavěné skříně pořídit.