Materiály, výplně, doplňky

Materiály, výplně, doplňky

Materiály vestavěných skříní

Lamino

K výrobě vestavěné skříně na míru se nejčastěji používá laminovaná dřevotřísková deska. Její výhodou je pevnost, tvarová a barevná stálost i velký počet různých dekorů.

Materiály vestavěných skříní

Dýha

Pro ty zákazníky, kteří mají rádi přírodní materiály, vyrobíme vestavěnou skříň z dřevotřískové desky potažené dýhou nejrůznějších dřevin.

Rámy vestavěných skříní

Rámy dveří

Rámy posuvných dveří vestavěné skříně a pojezdový systém je jednou z nejdůležitějších součástí vestavěných skříní. Pojezdový systém musí bez chyby fungovat, proto používáme systémy od renomovaných a prověřených evropských dodavatelů.

Materiály vestavěných skříní

Výplně dveří

Výplň posuvných dveří mohou tvořit jak laminované desky v nejrůznějších dekorech, tak dýhované dřevotřískové desky. Kdo má rád luxusní a elegantní vzhled, ten sáhne po výplních z barevně lakovaného skla Lacobel, Lacomat nebo Matelac. Oblíbenou výplní jsou zrcadla, především proto, že opticky zvětšují prostor. Zákazníci, kteří mají rádi individuální styl, mohou využít výplně DesignGlass.

Materiály vestavěných skříní

DesignGlass

DesignGlass je čiré sklo s fólií s natištěným motivem na zadní straně. Dá se použít jak na výplně dveří, tak i jako dekoraci do bytu. Pokud budete chtít, dodáme vám i samotné sklo.

Materiály vestavěných skříní

Úchytky

I když je stále více populární bezúchytkové otevírání TIP-ON, úchytky jsou ve většině případů nedílnou součástí pantových dveří a zásuvek. Vhodně zvolená úchytka dokáže oživit vzhled skříně, případně „rozbít“ velké plochy.

Materiály vestavěných skříní

Doplňky

Všechny vestavěné skříně mohou být vybaveny nejrůznějšími doplňky, které zpříjemní její využívání. Zde se můžete podívat, jaké pomocníky si lze do vaší vestavěné skříně pořídit.