Potištěné sklo DesignGlass

Ukázka DesignGlass s motivem mostu přes řeku

Kolekce originálních skel DesignGlass

Chcete mít ve svém interiéru něco, čím se odlišíte od ostatních? Připravili jsme pro vás kolekci originálních skel DesignGlass. Jedná se čiré sklo, na kterém je na zadní straně nalepena fólie s natištěným motivem. Vybírat můžete ze 150 vzorů.

Motivy jsme pro vás rozdělili do tří kategorií:

  • DesignGlass vektorová grafika
  • DesignGlass Photo
  • DesignGlass B&W
Sklo DesignGlass vektorová grafika.

DesignGlass vektorová grafika

Tyto motivy vytvořili profesionální grafici. Velkou výhodou je, že se dají nekonečně zvětšovat při zachování 100% ostrosti. U některých motivů lze měnit barevnost a spojovat je k sobě, tzn. dá se vytvořit nekonečně velký obraz.

Potištěné sklo DesignGlass s přírodním motivem

DesignGlass Photo

Jedná se o fotografie ve vysokém rozlišení které se dají zvětšovat do určité velikosti. U každé fotografie je informace, do jaké velikosti je můžete zvětšit. Optimální rozlišení tištěné fotografie je 300 DPI. Jelikož fotografii použitou jako výplně dveří vestavěné skříně či jinou dekoraci budeme prohlížet ze vzdálenosti 0,5 m a větší, je možné rozlišení použité fotografie snížit na 150 DPI, tzn. že velikost fotografie lze dvojnásobně zvětšit.

DesignGlass ve vysokém rozlišení

DesignGlass Photo B&W

DesignGlass Photo B&W jsou černobílé fotografie, pořízené profesionálním fotografem Vladimírem Dvořákem. Tyto fotografie se vyznačují nejen originalitou, ale také velmi vysokým rozlišením cca 175 megapixelů. Díky extrémně vysokému rozlišení je možné vytisknout fotografie až do velikosti 5 x 5 metrů při rozlišení 300 DPI, případně z fotografie udělat výřez pouze té části, která se vám líbí.

Možnost vlastních motivů zákazníků na potištěné sklo DesignGlass.

DesignGlass – zákaznické motivy

Máte svůj oblíbený motiv či fotografii a chcete ji mít stále na očích? Nabízíme vám tisk vlastních motivů a fotografií. Stačí když nám dodáte grafiku či fotografii v potřebném rozlišení a my vám ji necháme natisknout na sklo a použijeme například jako výplň posuvných dveří vestavěné skříně.

DesignGlass vektorová grafika:

DesignGlass Photo:

DesignGlass Photo B&W: