Levné vestavěné skříně

Elegantní úložný prostor pro váš interiér

Skříň za velmi nízkou cenu?

Většina zákazníků se rozhoduje podle ceny. Nezapomínejte však, že když si pořizujete skříň na míru, tak ji většinou chcete na dobu delší, než je pár let. A to je kámen úrazu u levných vestavěných skříní – jejich životnost. Po nějaké době začnou zlobit pojezdy dveří, zásuvek atd.

Proto dobře zvažte, zda své peníze budete investovat do nábytku, který vám vydrží sotva po dobu zákonné záruky, nebo zda si připlatíte a bude vám bezproblémově sloužit klidně i celý život.

Zajímají vás ceny vestavěných skříní od Intery?

Dostupný nábytek na míru.

Od čeho se odvíjí cena skříně?

Aby vám někdo vyrobil vestavěnou skříň velmi levně, musí někde ušetřit. Nejčastěji se šetří na tloušťce materiálu. Taková skříň má obvykle stěny a police silné 16 mm, ale jsou i výrobci, kteří se nebojí použít 15 mm silný materiál. Takto „ošizená“ skříň není tak pevná a dochází k prohýbání jejích boků, polic či stropu.

Šetřit se vyplatí, ale pouze na správných místech. Vyrábíme skříně výhradně z 18 mm silných laminovaných dřevotřískových desek. 

Pěkný nábytek do dětského pokoje

ABS hrany

 Druhé místo, kde výrobci často šetří, je použitá ABS hrana na hranách vestavěné skříně. Skříň opatřená ABS hranou tloušťky 0,5 mm či papírovou nalepovací hranou je nejen náchylná na poškození, ale je i poměrně ostrá. Může se tak lehko stát, že na skříň upadnete a nepříjemně se o ni vy nebo vaše dítě zraníte. Proto v INTERY používáme pouze ABS hrany silné 0,8 mm, 1mm, případně 2 mm.

U nás si vy sami můžete říct, jak silnou ABS hranu si přejete.

Nábytek do pracovny

Posuvné systémy dveří

Výrobci velmi často používají zastaralý ocelový systém posuvných dveří. Tento typ rámů, od kterého výrobci kvalitních vestavěných skříní již dávnou upustili, se vyznačuje nepříliš lehkým chodem dveří, doprovázený škrtáním, vrzáním a dalšími nelibými zvuky. Tyto zvuky většinou vznikají v horním vedení dveří vestavěné skříně, kde rámy posuvných dveří škrtají nebo přímo dřou o horní vodicí kolej. Další nepříjemnou vlastností těchto ocelových rámů je pevnost držení výplně dveří ve svislém rámu. Proto se občas stane, že při zavírání dveří se výplň uvolní a svislý rám vám zůstane v ruce.

Používáme výhradně hliníkové rámy posuvných dveří vestavěné skříně. Ty se vyznačují svou dlouhodobou 100% funkčností, tichým a lehkým chodem a 100% fixací na výplni (rám vám nezůstane v ruce).

Ložnice na míru

Dveřní panty

Pokud se rozhodnete pro vestavěnou skříň s pantovými dveřmi, dobře si rozmyslete, kde své peníze investujete. Výrobci levných vestavěných skříní prakticky vždy používají nejlevnější čínské panty, které se někdy již po půl roce používání rozpadnou, a levná vestavěná skříň přestává plnit svou funkci. Řeknete si „po půlroce mám skříň ještě v záruce, tak mi to přijede výrobce levných vestavěných skříní vyměnit“. Ano, ale kdo chce po půlroce používání vestavěné skříně řešit reklamaci, čekat na její vyřízení a po dobu probíhající reklamace mít polorozebranou svou vestavěnou skříň. Používáme panty od ověřených dodavatelů, které bezchybně fungují dlouhou řadu let.

Nábytek do ložnice

Výsuvy na zásuvkách

Dalším místem, kde výrobci levných vestavěných skříní vždy šetří, jsou použité výsuvy na zásuvkách. U levné vestavěné skříně dostanete nejlevnější čínský polovýsuv, který svou kvalitou a funkci opravdu neohromí. A to nemluvě o jeho životnosti. Když budete mít štěstí, dostanete ke své levné vestavěné skříní plnovýsuv. Samozřejmě bez tlumení a dotahu. Vlastně to bude pro vás neštěstí, protože nejlevnější čínský plnovýsuv má zpravidla mnohem menší životnost než nejlevnější čínský polovýsuv. Proto používáme výsuvy do vestavěných skříní od ověřených dodavatelů.

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi

Nestane se vám tedy, že by zásuvka šla špatně otevírat a zavírat, nebo dokonce nešla vůbec otevřít. U nás si můžete také vybrat mezi polovýsuvem nebo plnovýsuvem. Kvalita těchto výsuvů je ověřena a plnovýsuvy nabízíme automaticky s tlumením a dotahem. Taková zásuvka vestavěné skříně je pak tichá a nemusíte se starat o to, jestli jste šuplík dostatečně dovřeli. Dovře se sám automaticky a potichu.

Nábytek na míru do obývacího pokoje

Délka záruky

Výrobci levných vestavěných skříní nabízejí pouze zákonnou dvouletou záruku. Jelikož víme, že kvalita použitých materiálů je na velmi vysoké úrovni, nebojíme se svým zákazníkům nabídnout záruku 5 let na kompletně celou vestavěnou skříň.

Obývací stěna za rozumnou cenu

Záruční servis

Poslední, na čem se šetří, je záruční servis. Jelikož je pravděpodobné, že u takové skříně budete řešit nějakou opravu, je nutné obrnit se trpělivostí. Tito výrobci spoléhají na to, že budou servis tak dlouho odkládat, až si zákazník raději opravu vestavěné skříně zajistí sám. V INTERY zajišťujeme servis vestavěných skříní v nejkratší možné době, většinou do pár dnů. Naštěstí reklamací je tak málo, že nás tato činnost nijak neomezuje.

Šatna na míru.

Věříme že si dobře rozmyslíte, jak své peníze utratíte. Kvalitní a poctivá vestavěná skříň opravdu není o tolik dražší než nejlevnější vestavěná skříň. Přijďte se k nám přesvědčit, jak vyrábíme vestavěné skříně. Uvidíte, že i kvalita se dá pořídit za rozumnou cenu.