Levné vestavěné skříně

Levné vestavěné skříně

Levné vestavěné skříně

Levné vestavěné skříně

Pro většinu zákazníků je jedním z rozhodujících faktorů při výběru vestavěné skříně cena. Proto často hledají levné vestavěné skříně. Nicméně, je důležité si uvědomit, že když si pořizujeme skříň na míru, tak ji většinou chceme na dobu delší než je pár let. A to je kámen úrazu levných vestavěných skříní. Jejich životnost. Po nějaké době začnou zlobit pojezdy dveří, zásuvek, atd. Proto by si každý zákazník měl dobře rozmyslet, jestli své peníze investuje do levné vestavěné skříně která mu vydrží sotva po dobu zákonné záruky, nebo zda si připlatí a skříň na míru mu bude bezproblémově sloužit klidně i celý život. A za kvalitní vestavěnou skříň není nutné připlácet příliš. Mnohdy stačí pár procent navíc a máte kvalitní vestavěnou skříň za rozumnou cenu. Na ceny vestavěných skříní od intery se můžete podívat v sekci CENY. 

Levné vestavěné skříně

Od čeho se odvíjí cena levné skříně

Aby Vám někdo vyrobil levnou vestavěnou skříň, musí někde ušetřit. Takový výrobce nebude šetřit na vlastní kapse, ale ušetří na použitých materiálech pro levnou vestavnou skříň.

Nejčastěji se šetří na použité tloušťce materiálu, který se použije na stavbu levné vestavěné skříně. Taková skříň má obvykle stěny a police silné 16mm, ale jsou i výrobci, kteří se nebojí použít 15mm silný materiál. Taková skříň pochopitelně není tak pevná a dochází k prohýbání boků vestavěné skříně, polic či stropu. Proto vyrábíme skříně výhradně z 18mm silných laminovaných dřevotřískových desek. Šetřit se vyplatí, ale pouze na správných místech.

Levné vestavěné skříně

Druhé místo, kde výrobci levných vestavěných skříní často šetří je použitá ABS hrana na hranách vestavění skříně. Tito výrobci často používají ABS hranu tloušťky 0,5mm, či papírovou nalepovací hranu. Skříň opatřená takto tenkou hranou je nejen náchylná na poškození, ale takto tenká hrana je i poměrně ostrá. Může se tak lehko stát, že na skříň upadnete a nepříjemně se o ni vy nebo vaše dítě zraníte. Proto v intery používáme pouze ABS hrany silné 2mm, případně 1mm. U nás si zákazník může sám říct, jak silnou ABS hranu si přeje.

Levné vestavěné skříně

Třetí místo kde výrobci levných vestavěných skříní šetří, jsou posuvné systémy dveří. Velmi často používají zastaralý ocelový systém posuvných dveří vestavěné skříně. Tento typ rámů od kterého výrobci kvalitních vestavěných skříní již dávnou upustili se vyznačuje nepříliš lehkým chodem dveří, doprovázený škrtáním, vrzáním a dalšími nelibými zvuku. Tyto zvuky většinou vznikají v horním vedení dveří vestavěné skříně, kde rámy posuvných dveří škrtají nebo přímo dřou o horní vodící kolej. Další nepříjemnou vlastností těchto ocelových rámů je pevnost držení výplně dveří ve svislém rámu. Proto se občas stane, že při zavírání dveří se výplň uvolní, a svislý rám Vám zůstane v ruce. Proto v intery používáme výhradně hliníkové rámy posuvných dveří vestavěné skříně. Ty se vyznačují svou dlouhodobou 100% funkčností, tichým a lehkým chodem a 100% fixací na výplni (rám Vám nezůstane v ruce).

Levné vestavěné skříně

Čtvrté místo kde výrobci levných vestavěných skříní šetří, jsou panty dveří. Pokud se rozhodnete pro vestavěnou skříň s pantovými dveřmi, dobře si rozmyslete kde své peníze investujete. Výrobci levných vestavěných skříní prakticky vždy používají nejlevnější čínské panty, které se někdy již po půl roce používání rozpadnou a levná vestavěná skříň přestává plnit svou funkci. Řeknete si „po půlroce mám skříň ještě v záruce, tak mi to přijede výrobce levných vestavěných skříní vyměnit“. To ano, ale kdo chce po půlroce používání vestavěné skříně řešit reklamaci, čekat na její vyřízení a po dobu probíhající reklamace mít polorozebranou svou vestavěnou skříň. Proto v intery používáme panty od ověřených dodavatelů, které bezchybně fungují dlouhou řadu let.

Levné vestavěné skříně

Páté místo kde výrobci levných vestavěných skříní vždy šetří, jsou použité výsuvy na zásuvkách. U levné vestavěné skříně dostanete nejlevnější čínský polovýsuv který svou kvalitou a funkci opravdu neohromí. A to nemluvě o jeho životnosti. Když budete mít štěstí, dostanete ke své levné vestavěné skříní nejlevnější čínský plnovýsuv. Samozřejmě bez tlumení a dotahu. Vlastně to bude pro vás neštěstí, protože nejlevnější čínský plnovýsuv má zpravidla mnohem menší životnost než nejlevnější čínský polovýsuv. Proto v intery používáme výsuvy do vestavěných skříní od ověřených dodavatelů.

Levné vestavěné skříně

Nestane se Vám tedy, že by Vám zásuvka šla špatně otevírat a zavírat, nebo dokonce nešla vůbec otevřít. U nás si můžete také vybrat mezi polovýsuvem nebo plnovýsuvem. Kvalita těchto výsuvů je ověřena a plnovýsuvy nabízíme automaticky s tlumením a dotahem. Taková zásuvka vestavěné skříně je pak tichá a nemusíte se starat o to, jestli jste šuplík dostatečně dovřeli. Dovře se sám automaticky a potichu.

Levné vestavěné skříně

Další na čem výrobci levných vestavěných skříní ušetří, je délka záruky. Tito výrobci levných vestavěných skříní nabízejí pouze zákonnou dvouletou záruku. Jelikož v intery víme, že kvalita použitých materiálů je na velmi vysoké úrovni, nebojíme se našim zákazníkům nabídnout záruku 5 let na kompletně celou vestavěnou skříň.

Levné vestavěné skříně

Poslední na čem výrobci levných vestavěných skříní šetří je záruční servis. Jelikož je pravděpodobné, že u takové skříně budete řešit nějakou opravu, je nutné obrnit se trpělivostí. Tito výrobci levných vestavěných skříní spoléhají na to, že budou servis tak dlouho odkládat, až si zákazník raději opravu vestavěné skříně zajistí sám. V intery řešíme servis vestavěných skříní v nejkratší možné době, většinou do pár dnů. Naštěstí reklamací je tak málo, že nás tato činnost nijak neomezuje.

Levné vestavěné skříně

Věříme že si dobře rozmyslíte, jak své peníze utratíte. Kvalitní a poctivá vestavěná skříň opravdu není o tolik dražší než nejlevnější vestavěná skříň. Přijďte se k nám přesvědčit jak vyrábíme vestavěné skříně. Uvidíte, že i kvalita se dá pořídit za velmi rozumnou cenu.