Návrhy interierů

Návrhy kompletních interierů

Návrhy ložnic

Návrh interiéru, výroba nábytku

Naši zkušení návrháři vám vytvoří kompletní interiéry na míru. Zákazníkům připravujeme návrhy obývacích pokojů, kuchyní, ložnic i chodby. Dokážeme navrhnout i administrativní a firemní prostory.

Návrhem to ale nemusí skončit. Postaráme se o realizaci navrženého interiéru, a to od výroby nábytku až po jeho montáž. Také vám doporučíme dodavatele dalšího nábytku a doplňků, jako jsou sedačky, světla nebo třeba tapety, které při návrhu zakomponujeme do vizualizací.

Návrhy dětský pokojů a kompletních interiérů.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Můžete se zastavit u nás ve studiu, kde se spolu podíváme na různé vizualizace, nebo přijedeme k vám, abychom si prostory prohlédli. Jakmile navrhneme řešení a. vytvoříme vizualizaci, seznámíme vás s kalkulací, abyste věděli, kolik vás to bude stát

Pokud bude potřeba prostor nějak upravovat, zajistíme práce u externích společností, na které je skutečně spolehnutí. Může se jednat o práci s elektřinou, vodou, odpady, sádrokartony i o mnohé další. Postaráme se o likvidaci původního vybavení z vašeho domu, bytu nebo administrativních prostor, aby bylo vše čisté a připravené pro montáž nového nábytku.

Návrh a realizace pokoje

Kontakt:

Veronika Zaťkovová

Telefon: +420 770 68 68 44

E-mail: info@intery-kuchyne.cz