Návrhy interierů

Návrhy kompletních interierů

Nábytek na míru

Návrh, výroba i montáž interiérů

Naši zkušení návrháři vám vytvoří kompletní interiéry na míru. Zákazníkům připravujeme kompletní byty, domy, obývací pokoje, kuchyně, ložnice i chodby. Dokážeme navrhnout i administrativní a firemní prostory.

Návrhem to ale nemusí skončit. Postaráme se i o realizaci, a to od výroby nábytku až po jeho montáž. Také vám doporučíme dodavatele dalšího nábytku a doplňků, jako jsou sedačky, světla nebo třeba tapety, které při návrhu interiéru zakomponujeme do vizualizací.

Dětské pokoje

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Můžete se za námi zastavit ve studiu, kde se spolu podíváme na různé vizualizace, nebo můžeme přijet k vám, abychom si prostory prohlédli. Jakmile navrhneme řešení a vytvoříme vizualizaci, postaráme se i o kalkulaci, abyste věděli, kolik vás to bude stát.

Pokud bude potřeba prostor nějak upravovat, zajistíme práce u externích společností, na které je skutečně spolehnutí. Může se jednat o práci s elektřinou, vodou, odpady, sádrokartony i o mnohé další. Postaráme se o likvidaci původního vybavení z vašeho domu, bytu nebo administrativních prostor, aby bylo vše čisté a připravené pro montáž nového nábytku.

Nábytek na míru

Kontakt:

Veronika Zaťkovová

Telefon: +420 770 68 68 44

E-mail: info@intery-kuchyne.cz