Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi

Zde jsme pro Vás připravili fotogalerii vestavěných skříní s posuvnými dveřmi. Doufáme, že Vás bude inspirovat a pomůže Vám s výběrem vaší vestavěné skříně na míru.

Vestavěné skříně s pantovými dveřmi

Vestavěné skříně s pantovými dveřmi

Pokud se chystáte k nákupu vestavěné skříně s pantovými dveřmi, nechte se inspirovat naší fotogalerií vestavěných skříní s pantovými dveřmi. Věříme, že Vám pomůže při výběru.

Vestavěné skříně do podkroví

Vestavěné skříně do podkroví

Rádi by jste vybavili podkroví vestavěnými skříněmi na míru? Zde se můžete nechat inspirovat různými druhy řešení pro vestavěné skříně do podkroví.

Rohové vestavěné skříně

Rohové vestavěné skříně

Plánujete vestavěnou rohovou skříň a stále ještě nemáte jasno o tom, jak by měla vypadat. Prohlédněte si naši fotogalerii rohových vestavěných skříní na míru. Třeba Vám pomůže s výběrem uspořádání a vzhledu vestavěné skříně. Rohová vestavěná skříň může mít jak posuvné dveře, tak i pantové. Nebo může být kombinací posuvných i pantových dveří.

Šatny

Šatny

Máte v bytě prostor který chcete využít jako šatnu, ale stále si nejste jisti jak prostor uspořádat? Nahlédněte do naší fotogalerie „šatny“ a nechte se inspirovat.

Dětské pokoje

Dětské pokoje

Společnost intery nevyrábí pouze vestavěné skříně na míru. Na žádost zákazníka jsme schopni vyrobit jakýkoliv nábytek na míru. V kategorii „nábytek na míru“ naleznete ukázky realizací pro naše zákazníky.

Nábytek na míru

Nábytek na míru

Nábytek nemusí být vždy z rovných desek a pravých úhlů. Umíme pro Vás vyrobit nábytek opravdu na míru. Můžete mít nábytek prohýbaný, skládaný pod různými úhly, apod. zde jsme pro Vás připravili pár fotografií.

Realizace

Realizace

Zveme Vás na ukázku některých našich realizací. Pojďte se podívat.

Nábytek na míru

Vestavěné skříně cena

Cenová nabídka je zákazníkům sestavována na míru, stejně jako vestavěné skříně. Aby jste si udělali lepší představu o našich cenách, připravili jsme pro vás vzorové kalkulace s vizualizacemi. Zde se můžete přesvědčit, že naše ceny jsou velmi příznivé.