Vestavěné skříně

Vestavné skříně s posuvnými dveřmi v hliníkovém rámu

Skříň s posuvnými dveřmi

Vstupte do fotogalerie vestavěných skříní s posuvnými dveřmi. Věříme, že vás bude inspirovat a pomůže vám s výběrem té nejlepší skříně právě pro vaše potřeby.

Vestavěné skříně s pantovými dveřmi ve vysokém lesku

Vestavěné skříně s pantovými dveřmi

Pokud se chystáte k nákupu vestavěné skříně s pantovými dveřmi, podívejte se na naše ukázky a představte si, jak by měla vypadat skříň na míru pro vás.

Šikmé vestavěné skříně do podkroví

Vestavěné skříně do podkroví

Rádi byste vybavili podkroví vestavěnými skříněmi? Přesvědčte se, že kvalitní skříň může změnit místnost k nepoznání.

Velká rohová skříň s pantovými dveřmi.

Rohové vestavěné skříně

Ještě nemáte jasno o tom, jak by měla vaše rohová skříň vypadat? V této fotogalerii najdete spoustu inspirace, co se provedení i dekoru týče. Rohová vestavěná skříň může mít jak posuvné dveře, tak i pantové. Nebo vám rádi vytvoříme i kombinaci obojího.

Skříně a vybavení do šatny

Šatny

Pokud máte v bytě prostor pro samostatnou šatnu, neváhejte toho využít naplno. Vestavěná skříň počítá s každým volným centimetrem.

Dětské a studenské pokoje na míru

Dětské pokoje

Na žádost zákazníka vyrobíme jakýkoli nábytek. V kategorii „nábytek na míru“ najdete ukázky naší práce právě z této oblasti. Poradíme vám s návrhem dětského pokoje.

Nábytek na míru pod schody

Nábytek na míru

Nábytek prohýbaný nebo skládaný pod různými úhly? Žádný problém. I v této oblasti vám dokážeme pomoct. Jestliže máte atypické bydlení nebo chcete jen originální kousek nábytku, ozvěte se nám.

Realizace nábytku na míru.

Realizace

Podívejte se na výsledky naší práce. Na některé kousky jsme obzvlášť hrdí.

Ceny nábytku na míru

Vestavěné skříně cena

Cenovou nabídku sestavujeme na míru, stejně jako vestavěné skříně. Připravili jsme pro vás vzorové kalkulace s vizualizacemi. Zde se můžete přesvědčit o tom, že jsou naše ceny velmi příznivé.