Vestavěné skříně s pantovými dveřmi

Vestavěná skříň s pantovými dveřmi a pracovnou

Skříně podle vašich představ

Tento typ je oblíbený u zákazníků, kteří hledají čistý vzhled skříně. Výhodou vestavěných skříní s pantovými dveřmi je především to, že dveře zabírají jen 2 cm hloubky oproti 10 cm u vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. Proto jsou vhodné do prostor s menší hloubkou pro zástavbu. Naopak nevýhodou může být větší potřebný prostor před skříní, který je potřeba při otevřených dveřích.

Na dveře je možné umístit i zrcadlo, Lacobel, Matelac nebo potištěné sklo DesignGlass. Skla se v tomto případě po obvodu zabrousí a lepí na klasická lamino dvířka.

Akční nabídka

Sleva 33 % na vestavěné skříně platí do 31. 12. 2023. Kontaktujte nás.

Knihovna do obýváku pantovými dveřmi

Vestavěné skříně s pantovými dveřmi se dají otevírat úchytkou nebo bezúchytkovým otevíráním TIP-ON. Úchytka může být buď klasicky přišroubována na dvířko z čelní strany, případně zafrézovaná z boku či do plochy dvířek. Všechny typy úchytek vám umíme nalakovat do vámi požadovaného odstínu RAL.

Všechny pantové dveře vestavěných skříní i kuchyní vybavujeme tlumenými značkovými panty od společnosti BLUM s celoživotní zárukou. U bezúchytkového otevírání dveří TIPON se používají panty bez tlumení. Systém TIPON a tlumení nelze kombinovat.

Ukázky vestavěných skříní s pantovými dveřmi