Výplně dveří

Výplně dveří

Výplň dveří z lamina

Lamino

Laminovaná dřevotřísková deska neboli lamino je nejčastěji používaná výplň dveří pro vestavěné skříně, a to především kvůli ceně a shodnosti dekoru s korpusem skříně. Na výběr máme více než 300 dekorů lamina.

Zrcadlové výplně dveří

Zrcadla

Zrcadla jsou velmi často používanou výplní do dveří vestavěných skříní na míru. jsou velmi vhodná do malých prostor, jelikož opticky prostor zvětší. Nepoužívají se pouze stříbrná zrcadla, ale také bronzovágrafitová, který dají prostoru luxusnější nádech.

Výplně dveří vestavěné skříně z lakovaného skla Lacobel

Lacobel

Pokud chcete dosáhnout opravdu jedinečného a moderního vzhledu vestavěné skříně , je vhodné jako výplň posuvných dveří použít barevné lakované sklo Lacobel. Vybírat můžete z 28 barev, od tlumených až po pestré pastelové barvy, které vdechnou vaší skříni život a hravost. Sklo je na zadní straně opatřeno bezpečnostní fólií, které zabráni vysypání skla při rozbití.

Výplně dveří vestavěné skříně z matného lakovaného skla Matelac

Matelac

Pokud chcete vdechnout vaší vestavěné skříní atraktivní vzhled, použijte jako výplně dveří vestavěné skříně Matelac. Jedná se o barevně lakované sklo, které je z přední strany zmatněno a získá tak příjemný saténový vzhled. K dispozici je 12 barev. Sklo je na zadní straně opatřeno bezpečnostní fólií, které zabráni vysypání skla při rozbití.

Výplně dveří vestavěné skříně z matného čirého skla Lacomat

Lacomat

Lacomat je poloprůhledné sklo ze zadní strany matované, které umožní částečný průhled do vestavěné skříně, nebo jiného nábytku na míru.

Výplně dveří vestavěné skříně z potištěného skla DesignGlass

DesignGlass

Potištěná skla DesignGlass se stala velmi vyhledávaným doplňkem vestavěné skříně pro ty, co chtějí jedinečný a osobitý vzhled skříně. Motiv výplně dveří vestavěné skříně si může zákazník vybrat z našich grafik, či fotografií. Pokud máte nějakou svou oblíbenou fotografii, kterou byste chtěli přenést do výplně dveří vestavěné skříně, tak to pro nás není žádný problém. Je ale potřeba, aby fotografie byla pořízena v dostatečném rozlišení. Výplně dveří jsou poměrně velké, a ne každá fotografie je vhodná pro takovéto zvětšení.

Zrcadla:

Lacobel:

Matelac: