Výplně posuvných dveří

Výplň dveří z lamina

Lamino

Laminovaná dřevotřísková deska neboli lamino je nejčastěji používaná výplň dveří, a to především kvůli ceně a shodnosti dekoru s korpusem skříně. Na výběr máme více než 300 dekorů lamina.

Zrcadlové výplně dveří

Zrcadla

Zrcadlové výplně jsou vhodné do malých prostor, jelikož opticky prostor zvětší. Nepoužívají se pouze stříbrná zrcadla, ale také bronzovágrafitová, která dají prostoru luxusnější nádech.

Výplně dveří vestavěné skříně z lakovaného skla Lacobel

Lacobel

Komu se líbí moderní vzhled vestavěné skříně, může jako výplň posuvných dveří použít barevné lakované sklo Lacobel. Vybírat můžete z 28 barev: od tlumených až po pestré pastelové barvy, které vdechnou vaší skříni život a hravost. Sklo je na zadní straně opatřeno bezpečnostní fólií, která zabráni vysypání skla při rozbití.

Výplně dveří vestavěné skříně z matného lakovaného skla Matelac

Matelac

Pokud chcete vdechnout vestavěné skříní atraktivní vzhled, použijte Matelac. Jedná se o barevně lakované sklo, které je z přední strany zmatněno a získá tak příjemný saténový vzhled. K dispozici je 12 barev. Sklo je na zadní straně opatřeno bezpečnostní fólií.

Výplně dveří vestavěné skříně z matného čirého skla Lacomat

Lacomat

Lacomat je poloprůhledné sklo, které je ze zadní strany matované. Umožňuje částečný průhled do vestavěné skříně nebo jiného nábytku na míru.

Výplně dveří vestavěné skříně z potištěného skla DesignGlass

DesignGlass

Potištěná skla DesignGlass se stala velmi vyhledávaným doplňkem pro ty, kdo chtějí osobitý vzhled skříně. Motiv výplně dveří vestavěné skříně si může zákazník vybrat z našich grafik či fotografií. Pokud máte nějakou svou oblíbenou fotografii, kterou byste chtěli přenést do výplně dveří vestavěné skříně, tak to pro nás není žádný problém. Fotografie však musí být pořízena v dostatečném rozlišení. Výplně dveří jsou poměrně velké, a ne každá fotografie je vhodná pro takovéto zvětšení.

Zrcadla:

Lacobel:

Matelac: