Oživte svůj interiér

Podle toho, kde bude vestavná skříň stát a k čemu vám bude sloužit, je třeba zvolit vhodný materiál pro výplně posuvných dveří. A vybírat je z čeho: lamino, zrcadlová úprava, lakované sklo Lacobel, Matelac a další.

Výplň z laminovaných dřevotřískových desek

Tento cenově příznivý materiál je odolný proti oděru i krátkodobé vlhkosti a není náročný na údržbu. Laminované dřevotřískové desky se vyrábějí v různých barvách a vzorech. V nabídce máme přes 300 druhů dekorů lamin, ze kterých vám vyrobíme vestavěnou skříň podle vašich zadaných požadavků. Tloušťka desek je 10 mm či 18 mm.

laminové desky

Obrázek č. 1: Ukázka laminované desky z břízy sněžné.

Zrcadlová výplň

Častou volbou alespoň jednoho křídla posuvných dveří vestavěné skříně bývá sklo v povrchové úpravě zrcadla. Pro tyto účely se doporučuje bezpečnostní sklo s ochrannou fólií proti rozbití. Zrcadlové dveře místnost opticky zvětšují, a proto jsou vhodné do malých prostor. Používají se jak stříbrná zrcadla, tak i bronzová a grafitová zrcadla.

bronzové zrcadlo

Obrázek č. 2: Bronzové zrcadlo

Lacobel

Jako výplň posuvných dveří lze použít barevné lakované sklo Lacobel. Toto barevně stálé sklo je stejně jako u zrcadlové úpravy opatřeno na zadní straně bezpečnostní polypropylenovou fólií, která při rozbití chrání před zraněním.

sklo lacobel

Obrázek č. 3: Sklo Lacobel jako výplň posuvných dveří

Matelac – sklo se saténovou povrchovou úpravou

Matelac je sklo, které je z jedné strany pokryto kvalitním lakem a z druhé strany matované kyselinou. K dispozici máme 12 barevných odstínů. Toto sklo lze použít i interiéru, například i jako obklad za varnou desku v kuchyni,  i exteriéru. Sklo Matelac je odolné proti vysokým teplotám. K dispozici máme 12 barevných odstínů.

sklo metalac

Obrázek č. 4: Ukázka skla Matelac

DesignGlass

Kdo chce mít originální vzhled skříně, může jako výplň použít sklo DesignGlass, na jehož zadní straně je nalepena fólie s natištěným motivem. A kdo by se nespokojil s některým z motivů, které nabízíme na našem webu, může si dodat vlastní motiv či fotografii.

designglass

Obrázek č. 5: DesignGlass