Jaké doplňky si pořídit do vestavěné skříně?

Jaké doplňky si pořídit do vestavěné skříně?

Čím vším lze vybavit skříň na míru?

Nejlepším řešením pro využití úložného prostoru v bytě je pořízení vestavěné skříně. Díky ní dokonale využijete volný prostor od země až po strop. Někdo si může říct, že není nutné mít skříň až do stropu, stačí si koupit skříň od nějakého výrobce sektorových skříní. Jenže i ona jedna police navíc v celé šířce a hloubce skříně udělá hodně prostoru. Je pravda, že skříň na zakázku je dražší než skříň koupená např. u skandinávského výrobce nábytku. Jenže úložných prostor není nikdy dost, a tak každý využitý metr navíc se vám bohatě vrátí. Stačí si jen přepočíst úložnou plochu skříně, kterou získáte navíc vs. kupní cena bytu, která se dnes pohybuje vysoko nad 100 000 Kč/m2. Pak už se dražší skříň vlastně nezdá příliš drahá, když dokáže využít úložný prostor na maximum. Pokračovat ve čtení

Proč si nechat navrhnout a realizovat kompletní interiér od jedné firmy

Proč si nechat navrhnout a realizovat kompletní interiér od jedné firmy

Návrhy kompletních interiérů

Interiér je prostor ve kterém žijeme, pracujeme i relaxujeme. Proto je velmi důležité navrhnout tento prostor tak, abychom se v něm za všech okolností cítili dobře. Kvalita prostředí, ve kterém se pohybujete, ovlivňuje výslednou kvalitu a spokojenost vašeho života. S návrhem kompletního interiéru od profesionála je to jako s opravou auta. Auto si také můžete opravit sami, ale následně vás nemusí dovézt tam, kam potřebujete. Stejné je to i s návrhem interiéru bydlení. Také ho můžete zvládnout sami a bude nějak fungovat. Ale nemusí splnit všechny požadavky a možnosti, které váš prostor nabízí.
 Pokračovat ve čtení

Jak vyřešit úložný prostor v malém bytě

Jak vyřešit úložný prostor v malém bytě

Šatna, nebo vestavěná skříň?

Jak získat více úložného prostoru v  bytě nebo ve svém domě? Uvažujete-li o stavbě či zařízení domu, nezapomeňte ve svých plánech na šatnu. Pokud však máte malý byt, můžete zvětšit svůj úložný prostor díky vestavěné skříni. Díky ní lze bezezbytku využít prostor od podlahy až ke stropu či od zdi ke zdi. S vestavěnou skříní využijete prostor i v podkrovních pokojích či jinak atypických místnostech.
 Pokračovat ve čtení

Nábytek na míru do podkroví

Nábytek na míru do podkroví

Stavba nábytku na míru se neomezuje pouze na rovné stěny a stropy. Při konstrukci vestavěných skříní lze využít i zešikmené stropy v podkroví, pod schody a podobně. Zaměření prostoru bývá sice podstatně složitější, než je tomu u standardní rovné skříně, ale zkušený technik si i s těmito prostory poradí. Zaměří si všechny vzdálenosti, roviny apod. a vše zanese do programu, který následně dopočítá potřebné rozměry, úhly apod.
 Pokračovat ve čtení

6 rad pro návrh skříně

6 rad pro návrh skříně

K přípravě grafické vizualizace a cenové kalkulace potřebujeme znát výšku, šířku a hloubku vestavěné skříně. Poradíme vám, jak uspořádat její vnitřek, na co si dát pozor při výběru vhodného dekoru a jaký systém otvírání zvolit. A nakonec se dozvíte, podle čeho poznáte spolehlivého dodavatele své nové vestavěné skříně.
 Pokračovat ve čtení

Vnitřní uspořádání vestavěné skříně

Vnitřní uspořádání vestavěné skříně

Jak uspořádat vnitřek skříně

Uspořádejte si šatní skříň podle svých představ. Záleží na tom, co do ní chcete ukládat. Máme pro vás různé praktické doplňky: zásuvky, výsuvné police, drátěné koše a další.

1. Stropní police

Stropní police je jedna dlouhá police, která většinou prochází přes celou šířku vestavěné skříně od boku k boku. Umisťuje se nejčastěji ve výšce 200 cm. Taková police je vhodná pro uskladnění dlouhých a objemnější předmětů, jako jsou lyže, kufry apod.

Pokračovat ve čtení